KURS RYSUNKU SZTALUGOWEGO NA ARCHITEKTURĘ skierowany jest do osób, których marzeniem są studia na wydziale architektury Politechniki.

Na kursie prowadzonym przez KUŹNIĘ WARSZTATY SZTUKI poznasz krok po kroku podstawy rysunku sztalugowego. Dowiesz się w jaki sposób należy wykadrować fragment martwej natury, jak prawidłowo wyznaczyć i narysować kierunki elementów konstrukcyjnych wraz z ich właściwie wyznaczoną perspektywą. Przybliżymy także szczegółowe etapy pracy od początku do fazy końcowej. Oprócz studium martwej natury nauczysz się rysować modela, poznając elementy anatomii człowieka. Pozostałe ćwiczenia będą opierały się na rysowaniu detalu oraz elementów pejzażu i wnętrz budynków.

W czasie zajęć poznasz różnorodne technik, którymi w kolejnych tygodniach szkolenia zaczniesz się swobodnie posługiwać . Dowiesz się czym różni się rysowanie ołówkiem od rysunku węglem, sepią, sangwiną lub tuszem. To w KUŹNI skutecznie przygotowywali się nasi kursanci, którzy w tej chwili są zatrudnieni jako nauczyciele akademiccy w Gdańsku lub w innych miastach Polski.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (czyli 4 spotkania w miesiącu) i trwają 3 godziny. Uczestnicy pragnący osiągnąć szybsze efekty w krótszym czasie mogą skorzystać z pakietu podwójnych spotkań.

Koszt 4 spotkań  w miesiącu wynosi 360 zł (razem 12h).

PAKIET PODWÓJNY to 8 spotkań w miesiącu i wynosi 690 zł (razem 24h)

 

 

 

 

 

Prezentujemy poniżej przykładowe prace jakie powstały na naszym kursie: