W Kuźni Warsztaty Sztuki już od 22 lat prowadzimy profesjonalne kursy przygotowujące kandydatów do egzaminów na studia na wydziały architektury Politechniki, ASP, do PJATK, a także do zagranicznych szkół artystycznych.

DSC_0233 xsKurs rysunku jako jeden z głównych elementów występujących na egzaminach większości politechnik, uczelni artystycznych i ASP jest podstawowym kursem od którego należy rozpocząć edukację. Mając dobre podstawy rysunkowe można łatwo przejść do kolejnego kursu – kursu malarstwa.

 

 

031 xxSprawdzian umiejętności malarskich występuje w formułach egzaminacyjnych ASP i często do szkół, w których składa się portfolio.

 

 

 

DSC_0970zzW przygotowaniu na architekturę Politechniki niezwykle ważnym elementem jest kurs aksonometrii, który przygotowuje do części testowej egzaminu, ucząc przy tym widzenia przestrzennego.

 

 

 

DSC_0447 xxKursy hobbistyczne kierowane są do młodzieży, która nie ma jeszcze sprecyzowanego celu wyboru studiów lub dwa lub więcej lat na przygotowanie. Mamy także ofertę kursu rysunku hobbistycznego skierowaną do osób dorosłych. Dodatkowo do wyboru dla hobbistów jest kurs malarstwa, rozwijający wrażliwość na kolor, poczucie estetyki, poszerzający zainteresowania i pasję artystyczną, Na naszym kursie każdy może odkryć swój ukryty talent.

Dla osób, które posiadają większe doświadczenie artystyczne oferujemy również kursy doszkalające.