KURS RYSUNKU HOBBY przewidziany jest dla wszystkich zainteresowanych rysunkiem hobbistycznym lub dla osób, które nie mają jeszcze konkretnie sprecyzowanego wyboru kierunku studiów.

Na kursie prowadzonym przez KUŹNIĘ WARSZTATY SZTUKI poznasz krok po kroku podstawy rysunku, w jaki sposób ciekawie wykadrować rysowane obiekty, dowiesz się  jak prawidłowo wyznaczyć i narysować kierunki wraz z perspektywą; Przybliżymy Ci także szczegółowe etapy pracy. Może to być zarówno studium martwej natury lub postaci, rysowanie detalu, pejzażu albo wnętrza budynku.

W czasie zajęć poznasz wiele różnorodnych technik, którymi w kolejnych tygodniach szkolenia zaczniesz się swobodnie posługiwać . Dowiesz się czym różni się rysowanie ołówkiem od rysunku węglem, sepią, sangwiną lub tuszem. To w KUŹNI skutecznie przygotowywali się nasi kursanci, którzy w tej chwili są zatrudnieni jako nauczyciele akademiccy w Gdańsku lub w innych miastach Polski.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (czyli 4 spotkania w miesiącu) i trwają 3 godziny. Uczestnicy pragnący osiągnąć szybsze efekty w krótszym czasie mogą skorzystać z pakietu podwójnych spotkań.

Koszt 4 spotkań  w miesiącu wynosi 360 zł (razem 12h).

PAKIET PODWÓJNY to 8 spotkań w miesiącu i wynosi 690 zł (razem 24h)

 

 

 

 

 

 

Prezentujemy poniżej przykładowe prace jakie powstały na naszym kursie: